luty 2018

Napisz do mnie

„Napisz do mnie” opowiada o tym, że życie nie jest czarno-białe; ma mnóstwo odcieni  i całą feerię barw. To, co dla jednych jest kolorową tęczą, dla innych oznacza tylko czarną przepaść.

W tej książce  opowiadamy o codziennych wyborach, które każdy z nas może postrzegać inaczej. Oraz o tym, jak jesteśmy różni i na jak różne sposoby potrafimy kochać do utraty tchu.

Nienawiść, pożądanie, gniew, bezgraniczne oddanie, czułość, poczucie klęski – ręka w rękę z tęsknotą, poniżeniem, śmiechem przez łzy, nadzieją…  Samo życie. Od którego raz uciekamy, a innym razem nie wyobrażamy sobie innego.

Historia dwojga dojrzałych ludzi, którzy odnaleźli się jak w korcu maku, nie mając wiele czasu na szczęście, które los dawkuje im jak wyjątkowy skąpiec. Biorą tyle, ile mogą, ile potrafią, ile mają siły. To piękna historia prawdziwej miłości, która przecież komuś z nas co jakiś czas się przydarza…

wrzesień 2018

Zaczekaj na mnie

Ile człowiek jest w stanie zapłacić za miłość, czego się wyrzec, a co odrzucić? Jak długo może pielęgnować w sobie uczucie, które go definiuje, uskrzydla, pozwala znaleźć swoje miejsce w czasie i przestrzeni?
Co jest w życiu najważniejsze, za co warto bezpowrotnie przekroczyć próg swoich słabości i ograniczeń? Co sprawia, że ośmielamy się wyjść poza ramy utartych schematów, które choć bezpiecznie znane, to uwierają jak za ciasny but – do krwi?
Historia uczucia, które jest hemoglobiną w życiowym krwiobiegu.
Warto się pochylić i być może nauczyć rozpoznawać tę jedyną szansę, podsuwaną przez uparty los.
Nostalgiczna, dojrzała, mądra, prawdziwa – opowieść z przestrzenią dla czytelnika, który razem z bohaterami oddycha tym samym powietrzem.

styczeń 2019

Pierwsza miłość

Pamiętasz swoje pierwsze zakochanie? Motyle w brzuchu, ukradkowe spojrzenia i pewność, że spotkałaś kogoś niezwykłego. Tego nie da się zapomnieć. 

Autorzy najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyli opowiadania o niezwykłej sile pierwszych zauroczeń. Ich bohaterowie idą za głosem serca, bo tak kochać można tylko raz, a cudowne wspomnienia zostają na całe życie. To historie pełne uczuć, emocji i wzruszeń niepowtarzalne jak pierwsza miłość.

kwiecień 2019

Zostań ze mną

„Zostań ze mną” to ciepła, mądra powieść o naszych, czasem nieoczywistych, wyborach. Wyborach, dla których punktem wyjścia jest pragnienie wykorzystania każdej szansy darowanej przez życie.
I o tym, że miłość ma tyle znaczeń, ile sami potrafimy jej nadać.
Proza życia spleciona z poezją codzienności wszystkimi kolorami uczuć i emocji.
Poruszająca i ubogacająca lektura z przestrzenią dla czytelnika, który, czytając, poczuje się jak gość, korzystający z wyjątkowego zaproszenia…